7. yenilenebilir enerji sistemleri okulu Afyon Afyonkarahisar Türkiye Turkey Elektrik Mühendisliği Makine Kimya Çevre Yenilenebilir Enerji Kaynakları
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret15906
Saat

Anasayfa

          Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü ile Güneş ve Rüzgar Enerjisi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından her sene organize edilen Yenilenebilir Enerji Sistemleri Kış Okulu'nun (Renewable Energy Systems Winter School), 6.sı 3-6 Mart 2021 tarihleri arasında  online platformda düzenlenmiştir.

           Önceki etkinliğimize gelen yoğun ilgi ve talep üzerine bu yıl içerisinde 16-19 Haziran 2021 tarihleri arasında etkinliğimizin 7.si online platform üzerinden düzenlenecektir.  Etkinlik kapsamında lisans son sınıf ve lisansüstü öğrencilerine (özellikle yüksek lisans veya doktora öğrenimi gören ve yenilenebilir enerji sistemleri konularında çalışmayı düşünen araştırma görevlilerine); alanında uzman Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinde görev yapan öğretim üyeleri tarafından Yenilenebilir Enerji Sistemleri kapsamında farklı konuların aktarılması hedeflenmektedir.

 

7.Yenilenebilir Enerji Sistemleri Okulu Etkinliğimiz sona ermiştir. Katılımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Bir sonraki etkinlikte görüşmek dileğiyle ...

 

 

 

Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

 

 

Bir önceki etkinliğimiz; 03 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Etkinliğe ait açılış konuşmalarının yer aldığı basın haberine erişim için tıklayınız.

 

Bu etkinlik Tübitak 2237-A Programı kapsamında desteklenmektedir.

 

           Etkinlikle ilgili her türlü soru, görüş ve öneriler için elektronik posta yoluyla düzenleme komitesi başkanlığı ile irtibata geçilebilir. (reswinterschool@gmail.com)